Aktualita2

Zimné tábory s kockami LEGO®

1.12.2016

Iba u nás zažijú vaše deti super zimné prázdniny v tábore s obľúbenými kockami LEGO®, podľa uceleného amerického konceptu Brick by Brick. Kreatívne centrum čaká na vás!

Viac info
Aktualita3

Deň otvorených dverí - FOTO

30.9.2016

Po veľkom úspechu sme pre vás opäť pripravili Deň otvorených dverí v našom centre kreatívneho vzdelávania Brick by Brick. Pozrite si ako to na DOD vyzeralo :)

Viac info
Aktualita1

Narodeninové oslavy

1.9.2016

Urobte vašim deťom nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu! Počas 2 hodín sa v našom kreatívnom centre deti zabavia a zahrajú pod taktovkou skúsených animátorov.

Viac info
Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Centrum kreatívneho vzdelávania

O NAŠOM CENTRE

Sme prvé kreatívne centrum zamerané na „edutainment“ vzdelávanie. Spájame hru („entertainment“) a vzdelávanie („education“).

                 U nás môžete:

  • navštevovať organizované programy,
  • zažiť jedinečné narodeninové oslavy,
  • zorganizovať akciu pre deti vašich zamestnancov,
  • využívať našu veľkú letnú terasu a ihrisko,
  • zorganizovať zábavné firemné a súkromné akcie,
  • alebo sa do sýtosti zahrať s kockami LEGO®.

 

Naša oblasť je STEM (science, technology, engineering, maths) - rozvíjame praktické zručnosti detí najmä v technických smeroch. Tento koncept pochádza z USA, kde bol otestovaný a teší sa veľkej obľube u detí aj rodičov. Patríme do skupiny EMPIRE | the know-how institute, ktorá sa vzdelávaniu detí venuje už niekoľko rokov.

 

Naše centrum bolo pripravené podľa najnovších trendov a poznatkov v oblasti vzdelávania – vytvoriť podnetné a motivujúce prostredie, kde každé dieťa rozvinie svoj potenciál. Každá jeho časť bola navrhnutá architektmi a inšpirovaná zahraničnými skúsenosťami. Naše triedy sú prispôsobené požiadavkám detí a zároveň sme nezabudli ani na zónu pre rodičov a učiteľov. K dispozícii máme všetky učebné materiály na to, aby sme deti vtiahli do diania a dokázali im sprostredkovať učenie cez jedinečný zážitok.

 

Ak vaše deti milujú kocky LEGO®, bude sa im u nás páčiť.

 

POZRITE SI VIDEO

 

 

ROZVRH CENTRA

HOD/DEŇ PONDELOK UTOROK STREDA ŠTVRTOK PIATOK SOBOTA NEDEĽA  
08:00-09:00                
               
               
               
               
               
09:00-10:00 09:00-12:00
Návšteva počas vyučovania
(deti 7-14 rokov)
09:00-12:00
Návšteva počas vyučovania
(deti 7-14 rokov)
   
   
   
   
   
   
10:00-11:00       10:00-12:00
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
10:00-12:00
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
 
 
 
 
 
 
11:00-12:00        
 
 
 
 
 
12:00-13:00                
               
               
               
               
               
13:00-14:00        
       
       
      13:30-15:30
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
13:30-15:30
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
 
       
       
14:00-15:00            
           
           
         
           
           
15:00-16:00        
       
       
  15:30-16:30
Malý
konštruktér

(deti 3-5 rokov)
       
         
         
16:00-17:00     16:00-18:00
Laboratórium s kockami LEGO®

(deti 4-12 rokov)
 
   
   
     
16:40-17:40
Movie Making

(deti 6-12 rokov)
16:40-17:40
Malý
konštruktér

(deti 3-5 rokov)
16:40-17:40
Veľký inžinier
(deti 6-12 rokov)

16:40-18:10
Mladý robotik

(deti 7-12 rokov)
 
 
17:00-18:00 17:00-19:00
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
17:00-19:00
Narodeninové oslavy
(podľa dohovoru)
 
 
 
 
  17:45-18:45
Veľký inžinier

(deti 6-12 rokov)
17:40-19:10
Mladý robotik

(deti 7-12 rokov)
 
 
18:00-19:00    
  18:10-19:10
Movie Making

(deti 6-12 rokov)
 
   
   
     
     
19:00-20:00            
           
       
       
       
       
20:00-21:00                
       
       
       
       
       

 

 

GALÉRIA

Centrum        
Exterier centrum centrum centrum centrum
centrum centrum centrum centrum Exterier
centrum centrum centrum centrum Oslava
Oslava Oslava Oslava Oslava centrum
         
Ihrisko a terasa        
Exterier Exterier Exterier Exterier Exterier

 

LEKTORI

Vieme, že každá metodika potrebuje špičkových lektorov, aby vznikla dokonalá hodina. Preto máme vlastný systém výberu a rozvoja lektorov. Samotný výber je proces, pri ktorom si overíme nielen pedagogické zručnosti, ale aj schopnosť práce s deťmi a psychologický profil kandidátov. Vstupné školenie následne zahŕňa tréning metodiky, a zároveň aj tréning na organizáciu hodiny, zvládanie rôznych situácií a špecifické zručnosti. Výsledkom sú lektori, ktorí dokážu deti vtiahnuť do deja, motivovať a zapojiť  - a zároveň dokážu udržať ich pozornosť a hodina má potrebnú „šťavu“. V skratke lektori, ktorých to baví a tento entuziazmus dokážu preniesť aj na deti.

Zoznámte sa s nimi:

Dominika

Dominika - v 2016 som ukončila štúdium psychológie. Je krásne a zaujímavé učiť sa o ľudskej jedinečnosti. Vo voľnom čase behávam, chodím na prechádzky, čítam a rada ho venujem dobrovoľníckej činnosti a práci s deťmi. Vidím zmysel v tom, že práve učenie hrou je prirodzene najefektívnejším spôsobom, ako sa deti niečo naučia a navyše sa pri tom zabavia. Hodiny sú veľmi pestré a dynamické, deti ukážu svoj originálny spôsob nazerania na svet. A to ma baví.

Martin

Martin - študujem na LF UK odbor Všeobecné lekárstvo. Vo voľnom čase sa venujem motorsportu a úprave áut. Zo športu obľubujem golf a horský bicykel. Deti sú naša budúcnosť a veľmi rád sa pridám k ľudom, ktorí posúvajú svoje vedomosti a skúsenosti na mladšiu generáciu. Od malička som mal veľmi rád LEGO® a rád som z neho tvoril rôzne modely. Baví ma pozerať sa na deti ako robia to isté na našich kurzoch a dávajú voľnú ruku svojej fantázii pri zdokonaľovaní modelov.

Danko

Daniel - som študent jadrovej fyziky na Univerzite Komenského. Už počas gymnázia som sa venoval skautingu a ďaľším neziskovým organizáciam, kde som pôsobil ako lektor. Neskôr som spoluorganizoval pobytové a denné tábory. Viedol som aj lezecký krúžok a vedecké experimenty pre deti na základnej škole. K mojím voľnočasovým aktivitám patrí turistika, astronómia, kreslenie, keramika.. Na otázku, čo je moja silná stránka by som odpovedal trpezlivosť, zručnosť a bohatá predstavivosť.

Peťo

Peter - študujem na FIIT STU odbor Informatika. Rád sa venujem technike, programovaniu a všetkému možnému z oblasti IT. Rád si pozriem dobrý film či seriál, zájdem von s kamarátmi, prípadne si zašportujem. Od strednej školy som sa rád venoval deťom, pracoval som v detskom centre a bol som animátorom na rôznych eventoch, táboroch.. Mám rád prácu s deťmi, so stavebnicou LEGO® a baví ma pozorovať deti ako dokážu postaviť nečakané a prepracované veci za pomoci ich fantázie.

Sona

Soňa  - som študentka Mediálnej komunikácie. Práci s deťmi som sa začala venovať na SŠ, kde som študovala odbor Animátor voľného času. Tu som získala mnoho odborných a praktických znalostí o práci s deťmi is dospelými. Praxovala som v CVČ a podieľala sa na tvorbe tvorivých a zábavných aktivít pre deti. Práca s deťmi určite nie je pre každého, vyžaduje nielen odborné znalosti ale aj dávku trpezlivosti a tvorivosti. Dokáže všask vždy prekvapiť a priniesť skvelé zážitky deťom aj lektorovi.

Katka Katka - som študentkou vysokej  školy, odbor aplikovaná matematika.  Od 18-tich rokov sa venujem práci s deťmi, ktorá ma veľmi baví. Skúsenosti mám hlavne z detských táborov, doučovania matematiky a najnovšie aj z nášho centra kreatívneho vzdelávania Brick by Brick, kde pracujem ako lektorka/animátorka od apríla tohto roku.  Mám veľmi rada prácu s deťmi, lebo nielen oni sa niečo učia od nás, ale aj my od nich. Verím, že sa spolu v tábore parádne zabavíme :)
Lucia

Lucia - práca s deťmi a kockami LEGO® sa mi ako lektorke/animátorke na narodeninových oslavách veľmi zapáčila. Nadšenie a záujem detí, ich pozitívna energia, veselá nálada a vzrušenie z očakávania ma vždy vedia naštartovať a vyčarovať mi úsmev na tvári. Je to zábavné a veľmi milé, keď sa deti čudujú, čo všetko je možné postaviť z lega - ešte lepšie keď sa to aj samo hýbe. Je super, že deti sa môžu vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti prácou s týmito kockami. Vďaka nim sa totiž veľa nového naučia nielen oni, ale aj ja, ako lektorka.

Adam Adam - po skončení štúdia na jazykovom gymnáziu Tilgnerova, pokračujem na Fakulte elektrotechniky a informatiky v odbore jadrové inžinierstvo. Keď sa práve nenachádzam niekde v škole, trávim čas svojimi záľubami medzi ktoré definitívne patrí práca s deťmi, s ktorými si užijem vždy kopec zábavy. Práci s deťmi som sa aktívne začal venovať vo svojich 15-tich rokoch ako táborový animátor. Medzi moje ostatné záľubi patria športové hry, korčule, snowboard, hranie PC hier. Mám rád hudbu, tanec a divadlo. Teším sa na naše spoločné dobrodružstvo s deťmi! ;)

 

 

 

POTREBUJETE PORADIŤ?

0907 716 579   |   info@brickbybrick.sk

BRICK BY BRICK | Centrum kreatívneho vzdelávania
Martinčekova 13, 821 01 Bratislava

0907 716 579 info@brickbybrick.sk

facebook youtube
Empire
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií